Autorizovaný prodej a servis motocyklů Kawasaki

Dovolujeme si Vám oznámit, že naše firma V.J.CARS s několikaletou tradicí a mnoha zkušenostmi rozšiřuje své pole působnosti o autorizovaný prodej a servis motocyklů Kawasaki. K 1.3.2018 pro Vás připravujeme cca 200 m2 nové prodejní plochy plné jak nových, tak do budoucna bazarových motocyklů, oblečení, příslušenství a doplňků. Showroom se nachází v prvním patře nad prodejnou vozů Mitsubishi. Náš proškolený personál se Vám bude snažit maximálně poradit a vyhovět při výběru vašeho nového mazlíčka, doporučit nejvhodnější oblečení a doplňky pro Vaše bezstarostné chvíle při cestování na dvou kolech.

A aby tato cesta byla bez překážek a starostí, nabízíme Vám možnost financování, pojištění, registraci na úřadu, vyhotovení STK atd.

 

A proč právě Kawasaki?

Našich 25 let velmi dobrých zkušeností se stroji japonské produkce nás ujistilo, že právě Kawasaki je tou správnou volbou jak Vám, naším zákazníkům, poskytnout to nejlepší pro Vaši vysněnou cestu vstříc novým zážitkům.

 

O Kawasaki

Divize motorů a motocyklů je samostatnou částí koncernu Kawasaki Heavy Industries, Ltd., která nabízí širokou škálu produktů, včetně motocyklů, čtyřkolek ATV, rekreačních a pracovních čtyřkolek UTV, vodních skůtrů JET SKI® a malých benzinových motorů.

Značky

Nabídka a akce

Facebook

^